PupiLove Targi w Bydgoszczy – KOLEJNA EDYCJA!

Już w niedzielę 17 marca odbędzie się kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, podczas której będzie można kupić najróżniejsze psie oraz kocie akcesoria i produkty.

Zapraszamy do Kompleksu Sportowego Zawisza – Hala Tenisowa (ul. Gdańska 163) w Bydgoszczy.

PupiLove Targi – co to takiego?
PupiLove Targi  to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków.  Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

PupiLove Targi w Bydgoszczy to wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.

 

Pomagamy
Podczas wydarzenia Pupilove Targi będziemy wspierać zwierzęta potrzebujące pomocy. W Bydgoszczy spotkacie u nas Fundację Ostatnia Przystań, która prowadzi Dom Seniora dla psów nieadopcyjnych – są to staruszki, psy chore, niepełnosprawne. PupiLove Targi to doskonała okazja aby wesprzeć tę inicjatywę i poprawić los psów, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Konkurs z nagrodami
Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Bydgoszczy zostanie  przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu.

Gdzie i kiedy?
PupiLove Targi w Bydgoszczy odbędą się w niedzielę 17 marca, na terenie Kompleksu Sportowego Zawisza – Hala Tenisowa (ul. Gdańska 163).
Targi możecie odwiedzić od godziny 10:00 do 18:00. Jeśli macie zamiar wybrać się na nie samochodem, to czeka na Was bezpłatny parking.

Informacje na temat wystawców znajdziecie na stronie wydarzenia na FB: PupiLove Targi w Bydgoszczy
Osobiście zachęcamy – będzie wiele firm z wysokiej jakości produktami.

 

Wiele osób, zadowolonych po pierwszej edycji, wybiera się na te targi po raz kolejny.
Będą i członkowie Stowarzyszenia Wataha Bydgoszcz, i Leon z rodzinką z Chihuahua uzależnia, i przedstawiciele Fundacji Ostatnia Przystań. A Ty? 🙂

Zabierzcie znajomych, wasze czworonogi i koniecznie odwiedźcie PupiLove Targi w Bydgoszczy!

Dodaj komentarz