Więcej niż sklep

W Bydgoszczy działa wiele mniejszych i większych sklepów zoologicznych. Tym razem chcielibyśmy przypomnieć Wam jeden z nich i przybliżyć jego działalność. Dlaczego? Ponieważ sprzedaż artykułów dla zwierząt, to nie wszystko.

Sklep Zoologiczny Zebra Zoo, bo to o nim właśnie mowa, znajduje się na bydgoskich Wyżynach. Miejsce to współtworzą specjaliści i miłośnicy zwierząt, dlatego każdy może liczyć na pomoc i poradę. Pan Piotr – właściciel – podkreśla, że całej załodze sklepu leży na sercu dobrostan zwierząt. Dlatego też misją sklepu jest także edukacja.

Misja-edukacja, czyli co?
W sklepie regularnie odbywają się spotkania z behawiorystą. Konsultacje prowadzi właścicielka jednej z bydgoskich szkół dla psów – p. Hanna Wojciechowska. W ich trakcie, właściciele psów mają szansę poradzić się specjalistki w kwestiach szkolenia lub problemów z zachowaniem.
Spotkania odbywają się raz w miesiącu, od września do czerwca, w godzinach popołudniowych.
Dla komfortu osób chcących omówić interesujące ich kwestie, obowiązują wcześniejsze zapisy.
Konsultacje te są całkowicie darmowe.

Ponadto, pan Piotr stara się organizować ciekawe wydarzenia dla miłośników zwierząt. Zeszłej jesieni odbył się „Pchli Targ”, który najprawdopodobniej doczeka się swojej drugiej edycji we wrześniu tego roku. Natomiast jeszcze w wakacje, w sierpniu, na plac przy ul. Grzymały-Siedleckiego 30 zostanie zaproszona Eska ze swoją letnią akcją Eska Summer City, w ramach której zorganizowane zostaną różnego atrakcje dla mieszkańców okolicy połączone z audycją radiową na żywo.

Sklep to oczywiście przede wszystkim miejsce, w którym chcielibyśmy znaleźć wszystko, czego potrzeba nam i naszym zwierzakom. Dlatego Zebra oferuje szeroką gamę asortymentu od karm mokrych i suchych oraz różnych przysmaków po różnorodne zabawki i akcesoria, takie jak miski, legowiska, smycze, obroże, szelki, maty chłodzące. Otrzymamy tam również szampony i inne środki do pielęgnacji zwierząt domowych różnych producentów. Warta uwagi jest również znajdująca się w ofercie apteczka Bayera, z produktami, które często są trudno dostępne lub dostępne głównie w gabinetach weterynaryjnych. Duża oferta towaru od różnych producentów sprawia, że coś dla siebie i swoich pupili znajdą osoby dysponujące mniejszym jak i większym budżetem.

Połączenie misji, odpowiedzialności i profesjonalizmu, jakie znajdziemy w tym miejscu sprawia, że Zebra jest sklepem na miarę dzisiejszych czasów, w których świadomi konsumenci oprócz atrakcyjnej oferty produktów zaczynają również doceniać zaangażowanie społeczne biznesu. Oczywiście żadne słowa nie zastąpią wizyty na miejscu, dlatego zachęcamy do odwiedzenia sklepu i poznania jego oferty i przesympatycznej obsługi osobiście.

A przed sklepem w razie potrzeby czeka miska z wodą – tak wielka, że dla nikogo nie zabraknie 😉

 

Dodaj komentarz