O nas

Dlaczego Pies w Bydgoszczy?
Zakładając tę stronę mieszkaliśmy tutaj i chcieliśmy stworzyć zbiór przydatnych informacji dla właścicieli psów mieszkających w tym mieście, jak i planujących pobyt tutaj.
Niespodziewanie dla nas, projekt rozrósł się do tego stopnia, że zaczęliśmy poruszać także kwestie istotne dla psiarzy bez względu na miejsce zamieszkania, takie jak aktywności, podróże, produkty i akcesoria dla psów.

Naszym celem jest dostarczanie aktualnych i wartościowych informacji dla właścicieli psów. Lubisz spędzać swój wolny czas aktywnie? Piszemy o tym, co możesz robić w ze swoim czworonogiem, głównie w Bydgoszczy i okolicach, ale nie tylko.
A może podróżujesz i planujesz pobyt w Bydgoszczy razem ze swoim pupilem? Na stronie Pies w Bydgoszczy tworzymy katalog miejsc, w których pies jest mile widziany, aby wspólne wyjazdy nie oznaczały samotnych godzin dla najlepszego przyjaciela człowieka.

Oprócz listy miejsc przyjaznych psom, publikujemy informacje ważne dla miłośników i właścicieli czworonogów z Bydgoszczy i informujemy o psich wydarzeniach w naszym mieście i okolicach.

Chcemy, aby posiadanie psa było odpowiedzialne i świadome, dlatego publikujemy artykuły o tym „jak działa” pies, zamieszczamy porady dotyczące szkolenia i socjalizacji, pisane we współpracy ze specjalistami w danych dziedzinach; testujemy produkty, wybierając do testów tylko te, które budzą nasze zaufanie i szczerze je recenzując; pokazujemy właścicielom możliwości dla nich i ich podopiecznych oraz dzielimy się naszymi przemyśleniami – w końcu sami też jesteśmy właścicielami i miłośnikami psów.

Nad całością projektu czuwają: Psi Redaktor Naczelny Mia oraz Psi Młodszy Redaktor Apart, którzy wyszukują i sprawdzają dla Was i Waszych milusińskich miejsca, produkty i wydarzenia.

 

Jeśli chcesz podzielić się z nami opinią na temat działania portalu, zwrócić uwagę na szczególne miejsca czy wydarzenia związane z tematyką strony albo zwyczajnie napisać nam dobre słowo – zapraszamy do zakładki  Kontakt.